4 lis 2016

Wycieczka do Ogrodów Zmysłów w Muszynie

Hej :) Dzisiaj pokażę Wam zdjęcia jakie udało mi się zrobić jeszcze na wakacjach. Z racji, że za oknem coraz zimniej - przyda nam się jeszcze trochę słońca, chociażby tylko na zdjęciach :)

W lipcu mieliśmy urlop i wybraliśmy się do Ogrodów sensorycznych (Ogrodów Zmysłów) w Muszynie. Rodzinna miejscowość mojego chłopaka jest położona bardzo blisko Muszyny, tak więc nie musieliśmy długo jechać. Spędziliśmy tam bardzo dużo czasu, bo powierzchnia tego jest ogromna i chcieliśmy wszystko zwiedzić! Pogoda nam bardzo dopisała - było gorąco i prawie bezchmurnie. Spędziłam tam cudowny czas i dzięki temu ten dzień minął mi bardzo szybko. A oto jakie zdjęcia udało nam się zrobić:


Bardzo polecam wybrać się do tego miejsca. Zwłaszcza latem - bo jest tam pięknie. Mnóstwo kwiatów, drzew, roślin, a wszystko super do siebie pasuje! Polecam serdecznie!


22 komentarze:

 1. Piękne zdjęcia i ogrodu i Wasze :)1

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Piękne zdjęcia :)
  Uwielbiam góry. Kiedyś dawno temu byłam w Muszynie na obozie tanecznym, co to były za czasy, szkoda że już nie mogę wrócić do tańczenia :( ale przynajmniej jest co wspominać..
  Buziaki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ach, zakochańce... Rozmarzyłam się :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sliczne widoki i bardzo ladne ujecia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękne zdjęcia. ;]
  I cudowne włosy!

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz serdecznie dziękuję :) Zostaw adres swojego bloga, a ja z pewnością go odwiedzę. Zachęcam także do obserwowania - będzie mi bardzo miło! :)