22 sie 2015

Koniec pierwszego roku studiów + parę zdjęć

Hej :) Długo mnie tu nie było, ale nie będę się tłumaczyć. Brak czasu jest wystarczającym powodem. Sesja w miarę udana i prawie zdana. Mówię prawie, ponieważ został mi jeden najtrudniejszy egzamin do zdania we wrześniu. Więc nauka wre. Ogólnie pierwszy rok na filologii polskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie minął mi bardzo szybko i można powiedzieć, że jestem zadowolona. Zadowolona i z moich ocen, i z poznanych ludzi, i z wykładowców też po części. Ogólnie - źle nie było. Owszem, nauki sporo i trzeba było się przyłożyć, ale wszystko było do ogarnięcia. Wybrałam specjalność, którą będę miała na drugim roku. A mianowicie - komunikację społeczną. Jestem ciekawa jak to będzie. Oprócz tego w moim życiu zaszły pewne zmiany: 
  • Po pierwsze: 12 września skończę 20 lat. Czy to znaczy, że jestem już dość dorosła? Niby 19 to już poważny wiek, a co dopiero 20? Czy mam się czuć stara?
  • Po drugie: szukam mieszkania z koleżanką z roku. Jak na razie nie mamy gdzie mieszkać, ale możliwe, że niedługo się to zmieni. A więc dalej będzie trzeba się przeprowadzać itd. No ale cóż ... Wyzwania i te sprawy.
  • Po trzecie: prawie całe wakacje jestem w moim rodzinnym domu w Przeworsku. Moje samopoczucie uległo dość sporej zmianie w Krakowie i musiałam na jakiś czas wrócić do domu. I jestem tu już prawie miesiąc. Nie jest mi źle, tym bardziej, że jestem tu z moim chłopakiem. 
  • Po czwarte: znalazłam pracę, która okazała się totalnym niewypałem. Ale co poradzić? Trzeba szukać dalej.
To tak w skrócie. Mam jeszcze parę zdjęć sprzed wakacji i z samych wakacji. Niektóre są kiepskiej jakości bo są albo z Instagrama albo ze Snapchata. Miłego oglądania :)

P.S. Zapraszam na mojego Instagrama: https://instagram.com/kot_ania/

Buziaki :*

8 komentarzy:

Za każdy komentarz serdecznie dziękuję :) Zostaw adres swojego bloga, a ja z pewnością go odwiedzę. Zachęcam także do obserwowania - będzie mi bardzo miło! :)